motoger

Tłoki Volkswagen Touran I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I

Sprzedawcy części do Volkswagen Touran:

giełda części
giełda części poznań
giełda części śląsk
moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części
moto2
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
auto części poznań
części szrot samochodowy
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
części moto2
auto części słomczyn
auto części warszawa
gielda czesci
auto części gliwice

Cena Tłoki Volkswagen Touran Cena

Oferty części używanych samochodowych Volkswagen Touran przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Tłoki. Tanie części samochodowe wg działu Silnik. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Tłoki do Volkswagen Touran I i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent posiada 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Tłoki Volkswagen Touran I 2.2 2005 coupe. Tanio Tłoki Volkswagen Touran I 2.2 2005 coupe. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2004. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i jest to auto producenta Volkswagen. Ten model Touran wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś tłoki . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Volkswagen Touran wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Touran. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Touran bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Touran bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Touran. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam tłoki do Touran. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej tłoki. Zamontowałem tłoki do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem po części używane tłoki do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Volkswagen Touran. Rozpocząłem poszukiwania tłoki. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Volkswagen Touran. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  tłoki w Volkswagen Touran. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części tłoki do Volkswagen Touran. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem tłoki. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Chyba największa ilość tłoki. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Touran na części.  


KONTAKT

tanio Tłoki Volkswagen Touran I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Tłoki Volkswagen Touran I
Tłoki Volkswagen Touran I Tłoki Volkswagen Touran I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl